Ana sayfa

Guangzhou Chunke Environmental Technology Co., Ltd. Fabrika turu

iyi kalite RO Deniz Suyu Arıtma Tesisi satış için
iyi kalite RO Deniz Suyu Arıtma Tesisi satış için
Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5
Guangzhou Chunke Environmental Technology Co., Ltd. Guangzhou Chunke Environmental Technology Co., Ltd. Guangzhou Chunke Environmental Technology Co., Ltd. Guangzhou Chunke Environmental Technology Co., Ltd. Guangzhou Chunke Environmental Technology Co., Ltd.

 • Üretim hattı

  Chunke olarak biz tanınmış marka, yüksek kaliteli ekipman kullanarak ve büyük deneyimli ve üretim için derin bilgi insanlara sahip çalışıyoruz.

  Fabrikamız Guangzhou Baiyun District, Baiyun Havaalanı yakınında. Fabrikamız atölye ve depo için toplam 3000m2 vardır.

  Atölyemizde 3 mühendis, 2 üst düzey mühendis, 1 fabrika müdürü, 5 deneyimli ve eğitimli kaynak elemanı, 5 montaj ve devreye alma personeli, 3 tesisatçı ve 5 işçi bulunmaktadır.

  Atölyemizde, manuel ve otomatik kaynak makineleri, kesme makineleri, bükme ekipmanları, torna makineleri,

  Uluslararası satış departmanımızda 1 satış müdürü, 5 uluslararası satış, 2 yerel satış bulunmaktadır.

  Firmamız 1 Gn.Manager ve 1 CEO'ya sahiptir.

  Bizim atölye ve ofis, biz ISO Belgesi ve 5 S standart. Chunke, ISO ile ilgili dahili kendi kalite kontrol yönetim sistemine sahiptir.

  Firmamız Ar-Ge için yüksek dikkat, Chunke yüksek teknoloji yatırımları için Çin Hükümeti tarafından ödüllendirildi ve desteklendi.

 • OEM / ODM

  ODM ve OEM siparişlerine hoş geldiniz! Müşterinin talebi üzerine özelleştirilmiş su arıtma tesisi tabanı üretebiliriz. Pls lütfen su kalite raporunuzu veya tasarım çiziminizi gönderin, istediğiniz ekipmanı yapacağız !!!

 • Ar-Ge

  CHUNKE, teknolojinin gelişimini takip etmeye heveslidir. Araştırma ve geliştirmeden özel bir ekip sorumludur. Ekip, yeni çözümler, ortaklıklar ve genel olarak her proje için performans sunabilecek tüm becerilere bakar.

  CHUNKE araştırma merkezleri, üniversiteler ve bilimsel ortaklarla sürekli temas halindedir ve mevcut bilgi ve becerilerin tüm potansiyelini kullanır.

  Bu, yeni teknolojilerin uygulanması, yeni araçların lisanslanması ve / veya geliştirilmesi ile sonuçlanır.

  Tarihçemiz, gerçekten zor müşteri sorunlarını çözen özel çözümlerle doludur. Bu nedenle, Yüksek Teknoloji şirketi tarafından Çin Hükümeti tarafından verilir.

İletişim bilgileri
Guangzhou Chunke Environmental Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Hunter LI

Tel: +86-18028016899

Faks: 86-20-22895083

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)