Ana sayfa

Guangzhou Chunke Environmental Technology Co., Ltd.

iyi kalite RO Deniz Suyu Arıtma Tesisi satış için
iyi kalite RO Deniz Suyu Arıtma Tesisi satış için
Ben sohbet şimdi

Guangzhou Chunke Environmental Technology Co., Ltd.

1 2 3 4
Guangzhou Chunke Environmental Technology Co., Ltd. Guangzhou Chunke Environmental Technology Co., Ltd. Guangzhou Chunke Environmental Technology Co., Ltd. Guangzhou Chunke Environmental Technology Co., Ltd.

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Chunke
No. Çalışanları : 200~500
Yıllık satış : 5000000-10000000
Yıl kurulan : 2009
İhracat p.c : 80% - 90%
Guangzhou Chunke Çevre Teknolojisi Co, Ltd. çevre bilimi ve teknoloji işletmelerinden biri olarak bir su arıtma ekipmanları ve aksesuarları, çevre koruma su arıtma sanayi, üretim, satış ve satış sonrası servis gelişimine kararlıdır. Su arıtma ekipman ana üretim ve operasyon: ters osmoz ekipmanları, ultrafiltrasyon ekipmanları, EDI tuzdan arındırma sistemi, tuzdan arındırma; su arıtma aksesuarları: mekanik filtreler, su yumuşatıcı, ince filtre, ozon karıştırma kulesi, iyon değiştirici, Kabuk, kontrol vanası, cam çelik membran kabuk, cam çelik tambur, ultrafiltrasyon membran, ters osmoz membran, su pompası, ultraviyole dezenfeksiyon, ozon jeneratörü ve su arıtma malzemeleri, filtreleri ve ilaçları. Ürünler elektronik, elektrokaplama, enerji santralleri, ilaç, petrol, kimya, yiyecek ve içecek ve baskı ve boyama endüstrilerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Guangzhou Chunke Çevre Technology Co, Ltd ulusal bir yüksek teknoloji işletmeleri, 10 milyon yuan kayıtlı sermaye, bitki 3.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır. Su arıtma teknolojisi patent belgesi bir dizi vardır ve AB CE sertifikası ve ISO9001 sertifikası ile, şirket üç kıdemli mühendis, tam zamanlı Ar-Ge personeli 15 kişi vardır, ters osmoz 10 yıldan fazla ile temel araştırma ve uygulama, birikmiştir çekirdek teknoloji tasarım seçimi, teknik destek, ve böylece güçlü bir gücü ve benzersiz bir deneyime sahiptir, yerli ve uluslararası su arıtma şirketi ekipman ve aksesuarları tercih üreticileri tedarik olmuştur.

Şirketin kuruluşundan bu yana, "yeşil ev, uyumlu bir toplum, hizmet odaklı, önce kalite" iş felsefesi, yönetimin güçlendirilmesi yoluyla, hammadde kullanımı değerlendirmeyi geliştirmek ve güçlendirmek, vb devam, şirket aldı iyi bir ekonomi Verimlilik, saf gücü kendi gücü, güvenilir ürün kalitesi, uygun fiyat, iyi bir üne ve yeni ve eski müşterilere yüksek derecede övgü ve güven kazanmak için bakım hizmeti. Yurtdışında satılan ürünler, Amerika Birleşik Devletleri. İspanya, Rusya, İtalya, Hollanda, Polonya, Romanya, Türkiye, Azerbaycan, Avustralya, Mısır, Güney Afrika, Togo, Uganda, Tanzanya, Pakistan, Singapur, Malezya, Filipinler, Vietnam, Myanmar vb.

"Uymak bilimsel ve teknolojik yenilik, marka stratejisinin tanıtımı, kaliteli ürünler sunmak, birinci sınıf hizmet uygulanması" biz her zaman bağlı kalite politikası ve hizmet amaçlı, saf sınıf en iyi kalite olacak, ilk- sınıf hizmet, dünyanın arkadaşlar samimi işbirliği varış bekliyor, Parlak oluşturun.

İletişim bilgileri
Guangzhou Chunke Environmental Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Hunter LI

Tel: +86-18028016899

Faks: 86-20-22895083

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)